• Witamy w Polska Outlet Online Shop, naszego nowego gniazdka buty równowagi fabryki, New Balance 996, 574, 990,New Balance Tenisówki. Natychmiastowa dostawaNew Balance!!!
 • Poland
  Waluta
  New Balance Buty

  Dostawa towaru  Przesyłka

     Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni po tym jak zapłata. Wszystkie zamówienia zostaną dostarczone przez DHL. Międzynarodowa wysyłka odbywa się w ciągu 1 tygodnia zwykle czas dostawy. Po damy Ci numery śledzenia swoich zamówień, można sprawdzić pocztę e-mail, aby sprawdzić w potwierdzeniu zamówienia.

  Powrót

     Wszystkie elementy zostaną odesłane do nas należy, że prowadzone w oryginalnym stanie, być zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Wszystkie wracać rzeczy muszą być pod adresem dostawy, wyślemy e-mail. Nie mamy koszty wysyłki zwrotu lub wymiany pakietu odpowiedniej kolejności, będzie dbać o wysyłce.

  Wymiana

     Akceptujemy wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 30 dni od daty pierwotnego zlecenia wysyłki. Jeśli chcesz wymienić elementy do innego typu, należy podać nam swój identyfikator zamówienia oraz numer śledzenia swojego zamówienia przed wysłaniem rzeczy z powrotem. Wszystkie elementy zostaną odesłane do nas należy, że prowadzone w oryginalnym stanie, być zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone zwrócone. Nie mamy na pokrycie kosztów wysyłki do wymiany, będzie można na powrót i wysyłka kosztuje powrót do transportowanie wymieniane elementy odpowiedzialne.

  Anulowanie Zamówienia

     Jeśli chcesz anulować zamówienie, należy skontaktować się z nami jak najszybciej. Większość zamówień są wysyłane w ciągu 1-2 dni od daty zamówienia. Wysłane zamówienia nie mogą być anulowane. Jeśli masz pytania dotyczące tej polityki, prosimy o kontakt.

  Copyright © 2019 www.marcin-rozycki.pl. Powered by New Balance Buty